Užtrauktukai turi laikyti dvejus metus

audimas2

Tiek to, nusiraminau, nebesiimsiu sankcijų pries Gretą P. kurios dėka manęs nejaunos, nelieknos beigi suprakaitavusios nuotrauka stambiu planu ėjo kaip Delfio thumbnailas. Dar ir nė prie ko ta nuotrauka, nes vaizduoja mane badmintono kovoje, o ten dalyvavau tik dėl masės. Auksą taigi gavom moterų gatvės krepšinyje – linksmiausiai bušidošiškiausioje BeNeLux žaidynių rungtyje.

(Čia lenkės prieš latves, ne Gėlės prieš Braškes, ir kiek seniau nei praeitą savaitgalį, bet panašumo yra).

Tačiau pasisakyt noriu ne apie žaidynes, o apie Audimą, ir tai labai netgi į temą, nes būtent žaidynių proga Audime  nusipirkau baltą olimpinės rinktinės švarkelį (žr. viršuje, tik ten ne Gretos nuotrauka ir ne aš, jei kankinatės nesuprasdami). Nu, galvojau, jei kaip pernai netyčia lauko teniso auksą paimčiau – tai gražiai atrodyčiau..

Bet tai tas mano baltas švarkelis dar pirmosios žaidynių dienos apie pietus – susibrokijo.  Sugedo užtrauktukas. Neturiu su tais užtrauktukais laimės, iš principo į tai net nebereaguoju, vežu ir vežu čemodanus taisytinų ar persiūtinų užtrauktuku maršrutu Zaventemas (Be) – Jeruzalė (Lt). Žinau, kad dažnai pigiau nusipirkti naują striukę ar džemperį, nei užtaruktuką persiūti, bet tokia jau aš nešvaistūniškai ekologiška.

Iš principo nereaguoju, bet kai tas baltas sugedo gal kokį  devintą kartą užtraukiamas, įskaitant trejetą kartų parduotuvėje, kurioje matavausi, tai pagūglinau Audimo kontaktus ir parašiau laišką:

From: Agne
Sent: Monday, September 30, 2013 4:01 PM
To: audimas@audimas.lt
Subject: nekokybiškas užtrauktukas

 Labą dieną,

esu gana ištikima Audimo klientė ir kas sezoną vis įsigiju po po kokią prekę. Nes man jos patinka. Išskyrus užtrauktukus – džemperių užtrauktukai paprastai laiko neilgai.

Šiaip jau skundusis gal ir nebūčiau, sugedęs užtrauktukas gali būti nebloga proga džemperį pasikeisti, o prabudusią ekologinę sąmonę gali nuraminti duodamas  darbo vietiniam galanterijos kioskeliui.

Vienok vakar dienos vietinės reikšmės žaidynėms pirktas olimpinis baltas švarkelis pranoko visus nekokybės standartus – apatinė užtrauktuko dalis (tas geležiukas, kur įsistato į užtrauktuko galvutę), ištrūko tą pačią dieną. Gal kokį devintą kartą užsisegus – jei įskaičiuosim tuos kartus, kai parduotuvėje jį matavausi.

Norėčiau žinoti, ar Audimas turi kokią nors kokybės kontrolės programą ir kokybe nusivylusių klientų atmaloninimo mechanizmą. Norėčiau tęsti gerų įspūdžių apie Audimą seriją, bet tam man reikėtų arba a) naujo džemperio arba b) 199 LT kompensacijos arba, blogiausiu atveju c) naujo užtrauktuko (vėl duočiau darbo vietiniam kioskeliui, bet bijau kad tokių delikačių baltų užtrauktukų jie neturės).

Pridedu džemperio etiketę – kadangi nuplėšiau ją ryte, o skųstis progą gavau tos pačios dienos vakare, tai nespėjo iškeliauti į šiukšlyną.

 pagarbiai, agne ma

Tai ką sau galvojat, kitą rytą vat man ir atsakymas:

2013/10/1 Laura Kuliesiene <Laura@audimas.lt>

Laba diena gerbiama Agne,

 Dėkoju už Jūsų laišką ir iš anksto atsiprašau dėl nepatogumų. Be abejo, užtrauktukas turi „atlikti savo darbą kokybiškai“  2 metu nuo produkto pirkimo datos, t.y. kaip numato LR Įstymas dėl Nemaisto produktų grąžinimo/keitimo. Tad Jūsų  aprašytas defektas yra netoleruotinas ir be abejo mes prisiimsime atsakomybę, t.y. patenkinsime Jūsų pretenziją dėl produkto kokybės. Prašau atnešti švarkelį į jo pirkimo vietą, užpildyti pretenziją ir Jūs 10 dienų laikotarpyje  gausite atsakymą dėl pretenzijos patenkinimo. Švarkelį mes privalome apžiūrėti kokybės skyriuje ir tada duoti atsakymus į žemiau Jūsų pateiktus klausimus.

 Dėl užtrauktukų kokybės Audimo gaminiuose atsakymas būtų toks, jog  jie turi tarnauti 2 metus. Priešingu atveju, visada laukiame Jūsų pretenzijos ar informacijos apie defektą. Šiuo metu tokio sisteminio defekto įmonėje neužfiksuota, užtrauktukai atitinka kokybės reikalavimus. Nebent pavieniai atvejai…. Tad jei turite komentarų apie mūsų gaminius, konkrečias situacijas  –  visada jų laukiame meilu atsiliepimai@audimas.lt    arba  laura@audimas.lt.  

Tai dabar jau žinosiu ir visiems pasakysiu, kad LR įstatymai numato, kad užtrauktukai turi tarnauti dvejus metus. Saugokit čekius, Jei išmesit, kaip aš, pvz., Laura K. sako, ne bėda. Tinka banko kortelės išrašas apie mokėjimą. O jei mokėjot grynais, tai turbūt jau bėda, bet ne mano.


	

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: