Marcinkonių traukinukas

traukinukas
Iš tikro čia joks ne atskiras įrašas, o tik papildymas mano nemokėjimui fotografuoti. Kitą dieną po šio prisipažinimo, mane pasiekė nuotrauka, užvadinta Marcinkonimis (žr. aukščiau) – kai įsižiūriu, ko gero teisingai, o turint omeny, kad nuotraukos autorius Gintaras Marcinkonyse paskutinę 2012-ųjų dieną išlipinėjo, tai jie ten turbūt ir yra.

Bet dar tą kitą dieną Rokiškis tinkluose pasharino nuotrauką apie tai, kaip trenkta švedė (valytoja šiaip jau) NUVARĖ traukinį ir įvažiavo juo į namą. Istorija angliškai, jei ką domina, yra čia: na o paveiksliuką iš ten pat nusikėliau ir aš:

svede-traukinys

Tai aš ir pasiūliau tą švedę į Marcinkonis perauklėjimui siųsti, tegul konstruoja tokius traukinukus, ir net nuvarinėt gali, jei mėgiasi.  Čia gi jau yra ir vienas italas, ir vienas katalonas (daro powerpointus apie vilkus ir jau kalba lietuviškai, o kas jam daryt), o Darželiuose epizodiškai ir pora švedų – tai ir darbo terapija ir tarptautinė socializacija užtikrinta. Dar jei tokių olandų nebūtume palei Margionis ant ledo sausio 1 d. sugaudę (pamiršau anam įraše aprašyti, tegul taip ir lieka mįsle kvadratinėmis kojomis, mėlynais plaukais ir kiaulės krauju netyčia pravertam šaldytuve) , tai “Merkio kraštą“ būtų  galima drąsiai pervardinti į “Babelio naujienas“.

Iš tikro tai gražus labai traukinukas. Visai kaip jo tėtis:

Paskutinis traukinys dar laukia. Dar yra viena vieta šalia.

O jei skaitote šį daiktą interneto naršyklėje, tai dešiniam apatiniam kampe galit užsisakyti šio blogo naujienas elektroniniu paštu. Tai man nereikės kas kartą bandyti visų prisiminti, kam nusiųsti. O tai kitą kartą galiu ir pamiršti. Sunku jums bus be papildomo Dzūkijos lašo gyventi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: